Muziek, theater, onderwijs

Uitagenda voor het Hogeland e.o.
Het Dasjagoud Magazine
www.dasjagoud.nl

Musici en muzikanten
Burdy, Ulrum www.burdy.eu
Laxmi Bickley, Kruisweg, violist en altvioliste
Martin Korthuis, Ulrum www.martinkorthuis.nl
Sarah Stiles, componist/producent, Houwerzijl www.hogelandfilms.nl
Arnold Veeman, componist/performer, Kloosterburen www.arnoldveeman.com
Gertjan Piek, Sauwerd www.delivemuziekzaak.nl
Peppie Wiersma, programmeur/directeur www.peppiewiersma.nl

Muziekonderwijs
Muziekschool Hunsingo, Bedum wwwmuziekschoolhunsingo.nl
Muziekschool NoordAkkoord, diverse locaties, www.noordakkoord.nl

Ensembles en diverse muziekgroepen
Christelijk Vrouwenkoor Pro Musica, Leens www.promusicaleens.nl
Christelijke muziekvereniging Wilhelmina, Bedum www.wilhelminabedum.nl
Warffums Mannenkoor, Warffum www.warffumsmannenkoor.nl
De Bazuin, Winsum www.bazuin-winsum.nl
Brassband Immanuël, Roodeschool www.brassbandimmanuel.nl
Wad’n Klank Jachthoornblaasgenootschap, Lauwersmeer www.waddenklank.nl
The Great Borrelnootjes, Sauwerd www.delivemuziekzaak.nl

Muziekpodia
Cultuurerf Andledon, Den Andel www.andledon.nl
’t Marnehoes, Wehe-den Hoorn www.marnehoes.nl
Roodehaan, Warfhuizen www.roodehaan.com

Theater
Ton van der Velden (acteur) www.theaterherberg.nl
Theater de Warf, Warfhuizen www.theaterdewarf.nl
Stichting Wonderboom jeugdtheater, Winsum www.wonderboom.nl
Theater Auth&Tiek, Zandeweer www.theaterauthentiek.nu
Freya Noest (Poppenspeelster) Zoutkamp
Toneelvereniging Klokhoes, Zandeweer
De Theaterherberg, Warfhuizen www.theaterherberg.nl
Hilbert Geerling – Goochelaar en Verhalenverteller, Warfhuizen www.hilbert.nl

Divers
Het Hinsz-orgel, Leens www.hinszorgelleens.nl
Hans Fidom, Houwerzijl, hoogleraar Orgelkunde www.hansfidom.nl

 

Het Hogeland

vanGemeente Het Hogeland is een plattelands- gemeente met een oppervlakte van 907,6 km2, ongeveer 48.350 inwoners en 52 dorpskernen, ieder met een eigen identiteit. Het Hogeland ligt aan het Werelderfgoed Waddenzee, en heeft twee havens: de Eemshaven en de haven van Lauwersoog.