Muziek, theater, podia, onderwijs

Uitagenda voor het Hogeland e.o.
Het Dasjagoud Magazine
www.dasjagoud.nl

Musici en muzikanten
Bert Schaap (
Burdy), zanger, Ulrum www.burdy.eu
Sarah Stiles, componist/producent, Houwerzijl www.hogelandfilms.nl
Laxmi Bickley, Kruisweg, violist en altvioliste
Martin Korthuis, Ulrum www.martinkorthuis.nl
Eddo Pol
LINK
Gertjan Piek, Sauwerd www.delivemuziekzaak.nl
Gijs van Rhijn, kleinkunstenaar, Maarhuizen www.gijsvanrhijn.nl
Bert Veening, Uithuizenmeden
www.avondmuziekuithuizermeeden.nl

Muziekonderwijs
KunstKerk Hogeland (website i.o.)
Muziekschool Hunsingo, Bedum wwwmuziekschoolhunsingo.nl
Muziekschool NoordAkkoord, diverse locaties, www.noordakkoord.nl

Ensembles en diverse muziekgroepen
Christelijk Vrouwenkoor Pro Musica, Leens www.promusicaleens.nl
Christelijke muziekvereniging Wilhelmina, Bedum www.wilhelminabedum.nl
Noorderstem Wehe den Hoorn www.noorderstem.nl
Warffums Mannenkoor, Warffum www.warffumsmannenkoor.nl
De Bazuin, Winsum www.bazuin-winsum.nl
Brassband Immanuël, Roodeschool www.brassbandimmanuel.nl
The Great Borrelnootjes, Sauwerd www.delivemuziekzaak.nl
Muziekvereniging Opwaarts, Uithuizen www.arbeidersmuziekverenigingopwaarts.nl
muziekvereniging Excelsior Baflo www.excelsiorbaflo.nl

Muziekpodia
Cultuurerf Andledon, Den Andel www.andledon.nl
’t Marnehoes, Wehe-den Hoorn www.marnehoes.nl
Roodehaan, Westeremden www.roodehaan.com
De Blauwe Schuit, Winsum www.deblauweschuit-winsum.nl

Theater
Theater Auth&Tiek (straattheater), Zandeweer www.theaterauthentiek.nu
Martin Lambeek, theater technicus/techniek beeld/geluid www.keyone.nl
Ton van der Velden, Warfhuizen (acteur) www.theaterherberg.nl
Theater de Warf, Warfhuizen theaterindewarf.nl
Stichting Wonderboom jeugdtheater, Winsum www.wonderboom.nl
Freya Noest (Poppenspeelster) Zoutkamp
Petra Agricola (theatermaker en theaterdocent) Sauwerd LinkedIn
Toneelvereniging Klokhoes, Zandeweer
De Theaterherberg, Warfhuizen www.theaterherberg.nl
Hilbert Geerling – Goochelaar en Verhalenverteller, Warfhuizen www.hilbert.nl

Divers
Het Hinsz-orgel, Leens www.hinszorgelleens.nl
Hans Fidom, Houwerzijl, hoogleraar Orgelkunde www.hansfidom.nl

 

Het Hogeland

vanGemeente Het Hogeland is een plattelands- gemeente met een oppervlakte van 907,6 km2, ongeveer 48.350 inwoners en 52 dorpskernen, ieder met een eigen identiteit. Het Hogeland ligt aan het Werelderfgoed Waddenzee, en heeft twee havens: de Eemshaven en de haven van Lauwersoog.