Kunstenaars en culturele ondernemers

brushes 

 

 

 

Kunstenaars
Theo Onnes, Eenrum www.theoonnes.nl
Gertjan Scholte-Albers, Winsum www.scholte-albers.nl
Margreet Doornbos, Ulrum www.margreetdoornbos.nl
Flos Pol, Kloosterburen www.flospol.nl
Anke Roder, Zandeweer www.ankeroder.nl
Noor Agter, Eenrum www.nooragter.com
Jaap van Meeuwen, Uithuizermeeden www.jaapvanmeeuwen.nl
Anne Wine, Kloosterburen www.annewine.nl
Trudy Beekman, Warffum www.trudybeekman.nl
Eddy Roos, Uithuizen www.eddyroos.com
Sibrich Veenland, Rasquert
www.sibrichveenland.com
Stephen Beale, Houwerzijl www.stephenbeale.nl
Annemarie Mayers, Hornhuizen www.annemariemayers.nl
Harm van der Meulen, Ulrum www.bijdekunstenaars.nl
Margriet Barends, Ulrum www.bijdekunstenaars.nl
Arthur Kruisinga, Zuurdijk www.kruisingapoppenspel.nl
Ina Fekken, Warfhuizen www.inafekken.nl
Robert van Westendorp, Ulrum www.robertvanwestendorp.nl
Eva Kipp, Molenrij www.evakippart.nl
Arda Barten, keramiste, Leens www.ardabarten.com
Maureen Butter, glaskunstenaar Leens www.bezieldglas.nl
Wil van Donselaar, Leens www.wilvandonselaar.nl
Gosse Koopmans, Warfhuizen www.nounogmooier.nl
Aly van der Wal, Zoutkamp www.alyvanderwal.nl
Wim de Boer, Keramiek, Winsum
www.voorend56.nl
Linda Bouter, Roodeschool
www.lindabouter.nl

Culturele ondernemers
Eileen Blackmore, kunstenaar/creative producer, Zoutkamp
www.eileenblackmore.nl
Nicolaas Geenen, Klein Wetsinge www.kerkkleinwetsinge.nl
Inez Geenen, Klein Wetsinge
www.kerkkleinwetsinge.nl
Leeny Bulthuis, Noordwolde LinkedIn
Teus van Ruiswijk, Roodehaan www.roodehaan.com
Erik Wong, Hornhuizen
www.wongema.nl
Swanny Beukema, Dasjagoud Uitagenda, Pieterburen dasjagoud.nl
Jolanda Dijkhuis, Bedum, www.jolandadijkhuis.nl
Gerrie Jonker, cultuurcoach, projectleider
Mirte de Bruijne linkedin.com
Christiaan Klaasema, Ulrum www.oosterhouw.nl
Joke Kops, Wehe-den Hoorm www.jokekopsblog.wordpress.com
Johanna Davids, Cultuurerf Andledon, Den Andel www.andledon.nl
Susanna Lemstra, Stedum www.comenco.nl

Schrijvers
Verhalen van het Noorden, schrijverscollectief
www.verhalenvanhetnoorden.nl
Louwke Minardi, Warffum www.schrijfprof.nl
Alma Huisken, Molenrij www.almahuisken.nl
Ria Loohuizen, Vierhuizen
Robertine Romeny, Mensingeweer www.robertineromeny.nl
Ingrid Oyevaar, Warffum www.webstories.nl
Inge Zwerver, Onderdendam www.wadwicht.nl

Ambacht
Bertus Onderwater, steenhouwer. Schouwerzijl www.deschreef.nl
Caroline Penris, oude houten balgcamera, Eenrum www.carolinepenris.nl
Abrahams Mosterdmakerij, Eenrum www.abrahamsmosterdmakerij.nl
Eenrumer Klompen, Eenrum www.eenrumerklompen.nl
Yvonne Ording, pre-historische textiele werkvormen Eenrum
Kaarsenmakerij Wilhelmus, Eenrum www.kaarsenmakerijwilhelmus.nl
Clary Pascal, Keramiek www.keramiekateliercrearosa.nl
Tico Top, houtsnij- en beeldhouwwerk, Kruisweg www.tttop.nl
Dick Ronner, ambachtelijke drukkerij, Houwerzijl www.zolderman.nl
Johan Dirks imke, Kloosterburen www.imkerijkloosterburen.nl
Ron Caspers, restauratie en smeedwerk, Warffum www.roncaspers.nl
Gosse Koopmans, ambachtelijk lijstenmaker, Warfhuizen www.nounogmooier.nl
Eveline van Leeuwen, Goud en Zilversmid, Uithuizen www.sieraden-atelier.nl
Anne de Vries, timmerman, Uithuizen
Bram van Huis, Goud-en zilversmid, Den Andel www.bramvanhuis.nl
Hans van den Berg, meubelmaker, Kruisweg huis-tuin-enkeukenman.nl
Hilda Ham, weefatelier Weefgoed Winsum www.weefgoed.nl
Ties de Vries, Beglazingswerk, Wehe den Hoorn www.schildersbedrijfdevries.nl
Peri Kim, boekrestaurateur, boekbinder, Rasquert
Maarten Robert, houtbewerker, Rasquert www.robertcarvings.nl
Anne Marieke Millenaar, textielrestauratie, Rasquert www.noordelijktextielrestauratie.nl
Constanze Cromwell, Tegelkunst en PolyGlassArt, Kloosterburen www.tegelkunst.nl
Rende Zoutewelle, fijn houtbewerker, Warfhuizen

 

item2Manifest Kunst & Cultuur

Het Manifest kunst en cultuur werd in 2018 gepresenteerd aan de gemeentepolitiek van de toekomstige gemeente Het Hogeland. Het manifest vraagt aandacht en stelt de vraag hoe we samen, als inwoners en gemeentepolitiek de rijkdom van Het Hogeland zichtbaarder en toegankelijker kunnen maken voor alle inwoners van Het Hogeland en ver daarbuiten. VIDEO

item2