Kunstenaars, culturele ondernemers, schrijvers, ambacht

brushes 

 

 

 

Kunstenaars
Marleen Bakker
, Sauwerd marleenbakker.wixsite.com/marleenbakkerlimburg
Theo Onnes, Eenrum www.theoonnes.nl
Gertjan Scholte-Albers, Winsum www.scholte-albers.nl
Harry Meerveld, Breede
www.harrymeerveld.com
Margreet Doornbos, Ulrum www.margreetdoornbos.nl
Flos Pol, Kloosterburen www.flospol.nl
Marike Smidt, Warffum www.marikesmidt.nl
Anne Marieke Millenaar, Rasquert www.noordelijktextielrestauratie.nl
Maarten Robert, beeldhouwer, Rasquert www.robertcarvings.nl
Anke Roder, Zandeweer www.ankeroder.nl
Noor Agter, Eenrum www.nooragter.com
Jaap van Meeuwen, Uithuizermeeden www.jaapvanmeeuwen.nl
Anne Wine, Kloosterburen www.annewine.nl
Trudy Beekman, Warffum www.trudybeekman.nl
Eddy Roos, Uithuizen www.eddyroos.com
Sibrich Veenland, Rasquert
www.sibrichveenland.com
Stephen Beale, Houwerzijl www.stephenbeale.nl
Annemarie Mayers, Hornhuizen www.annemariemayers.nl
Harm van der Meulen, Ulrum www.bijdekunstenaars.nl
Margriet Barends, Ulrum www.bijdekunstenaars.nl
Arthur Kruisinga, Zuurdijk www.kruisingapoppenspel.nl
Ina Fekken, Warfhuizen www.inafekken.nl
Robert van Westendorp, Ulrum www.robertvanwestendorp.nl
Eva Kipp, Molenrij www.evakippart.nl
Arda Barten, keramiste, Leens www.ardabarten.com
Maureen Butter, glaskunstenaar Leens www.bezieldglas.nl
Wil van Donselaar, Kruisweg www.wilvandonselaar.nl
Gosse Koopmans, Warfhuizen www.nounogmooier.nl
Aly van der Wal, Zoutkamp www.alyvanderwal.nl
Wim de Boer, Keramiek, Winsum
www.voorend56.nl
Linda Bouter, Roodeschool
www.lindabouter.nl

Culturele ondernemers
Jan Roel Jager, Bedum www.ginyson.nl
Eileen Blackmore, Zoutkamp
www.eileenblackmore.nl
Nicolaas Geenen, Klein Wetsinge www.kerkkleinwetsinge.nl
Stijn van Genuchten (Openluchtmuseum Hoogeland)
www.hethoogeland.com
Sarah Stiles, Houwerzijl
hogelandfilms.nl
Inez Geenen, Klein Wetsinge
www.kerkkleinwetsinge.nl
Marjolein van Elk www.marjoleinvanelk.nl
Betien Minco www.bertienminco.nl
Nicolette Hetzler, Kloosterburen www.bijtijenontij.nl
Nicolaas Geenen, Klein Wetsinge www.kerkkleinwetsinge.nl
Engbert Breuker, Den Andel www.engbertbreuker.nl
Peppie Wiersma, Houwerzijl www.peppiewiersma.nl
Simonique Kraandijk, commnunicatie adviseur LinkedIn
Ingris Koetzier, Zandeweer www.
theaterauthentiek.nu
Lenny Bulthuis, Noordwolde LinkedIn
Teus van Ruiswijk, Roodehaan www.roodehaan.com
Erik Wong, Hornhuizen
www.wongema.nl
Mayke Zandstra, Enne Jans Heerd, Maarhuizen
www.ennejansheerd.nl
Gijs van Rhijn, Enne Jans Heerd, Maarhuizen www.ennejansheerd.nl

Swanny Beukema, Dasjagoud Uitagenda, Pieterburen dasjagoud.nl
Jolanda Dijkhuis, Bedum, www.jolandadijkhuis.nl
Gerrie Jonker, cultuurcoach, KunstKerk Hogeland www.kunstkerkhogeland.nl
Christiaan Klaasema, Ulrum www.oosterhouw.nl
Joke Kops, Wehe-den Hoorm www.jokekopsblog.wordpress.com
Johanna Davids, Cultuurerf Andledon, Den Andel www.andledon.nl
Ankie Onnes, eigenaar Galerie Het Raadhuis, Eenrum www.galeriehetraadhuis.nl

Schrijvers
Ina Klompmakers (geschreven en gesproken tektsen) Bedum www.vandebraamberg.nl
Ingeborg Nienhuis, Vierhuizen www.greunenkriek.nl
Louis Stiller, Warffum www.louisstiller.nl

Louwke Meinardi, Warffum deschrijfprofs.nl
Marjoleine de vos, Zeerijp

Addo van der Eijk addovandereijk.wordpress.com
Rense Singraven, Tinallinge www.rensesinkgraven.blogspot.com
Ria Loohuizen, Vierhuizen
Gerben Veenstra, Warffum www.fotografie-veenstra.nl
Erik de Graaf, Warffum www.erikdegraaf.blogspot.com
Klaas Pieterman, Niekerk
Fieke Gosselaar, Eenrum www.webloug.nl/fieke-gosselaar
Kasper Peters, Eenrum www.nederlandsepoezie.org
Robertine Romeny, Mensingeweer www.robertineromeny.nl
Ingrid Oyevaar, Warffum www.webstories.nl
Inge Zwerver, Onderdendam www.wadwicht.nl
Wouter Wieringa, Westernieland www.wouterwieringa.nl
Alma Huisken, Molenrij www.almahuisken.nl

Ambacht
Bertus Onderwater, steenhouwer. Schouwerzijl www.deschreef.nl
Atelier Maarten Robert, houtsnijder, restaurator. Rasquert www.robertcarvings.nl
Caroline Penris, oude houten balgcamera, Eenrum www.carolinepenris.nl
Hebk Wieringa restaurator van meubelen, Wehe den Hoorn LINK
Abrahams Mosterdmakerij, Eenrum www.abrahamsmosterdmakerij.nl
Eenrumer Klompen, Eenrum www.eenrumerklompen.nl
Yvonne Ording, pre-historische textiele werkvormen Eenrum
Kaarsenmakerij Wilhelmus, Eenrum www.kaarsenmakerijwilhelmus.nl
Tico Top, houtsnij- en beeldhouwwerk, Kruisweg www.tttop.nl
Dick Ronner, ambachtelijke drukkerij, Houwerzijl www.zolderman.nl
Johan Dirks imke, Kloosterburen www.imkerijkloosterburen.nl
Ron Caspers, restauratie en smeedwerk, Warffum www.roncaspers.nl
Gosse Koopmans, ambachtelijk lijstenmaker, Warfhuizen www.nounogmooier.nl
Eveline van Leeuwen, Goud en Zilversmid, Uithuizen www.sieraden-atelier.nl
Anne de Vries, timmerman, Uithuizen
Bram van Huis, Goud-en zilversmid, Den Andel www.bramvanhuis.nl
Hans van den Berg, meubelmaker, Kruisweg huis-tuin-enkeukenman.nl
Hilda Ham, weefatelier Weefgoed Winsum www.weefgoed.nl
Ties de Vries, Beglazingswerk, Wehe den Hoorn www.schildersbedrijfdevries.nl
Peri Kim, boekrestaurateur, boekbinder, Rasquert
Anne Marieke Millenaar, textielrestauratie, Rasquert www.noordelijktextielrestauratie.nl
Constanze Cromwell, Tegelkunst en PolyGlassArt, Kloosterburen www.tegelkunst.nl
Rende Zoutewelle, fijn houtbewerker, Warfhuizen

 

item4Manifest Kunst & Cultuur

Het Manifest kunst en cultuur werd in 2018 gepresenteerd aan de gemeentepolitiek van de toekomstige gemeente Het Hogeland.

item4